Kontakta oss!

Boka ett jobb

För att boka ett jobb eller projekt ring oss på 0280-12600.

För snabbare handläggning av mindre arbeten och felsökningar, fyll i vår arbetsförfrågan här

Öppettider

Mån-Fre 07.00-16.00

Lunchstängt 12.00-13.00

0280-12600

Hitta till oss

Leverans & besöksadress

Torpet 1

782 33 Malung

Jour

070-2438040

Martin Ingvarsson

VD & Arbetsledare

Tel: 0280-12600
Mobil: 070-1541345
martin@lassesel.se

Stefan Böris

 Inköp och lager
Tel: 0280-12600
stefan@lassesel.se

Emma Ingvarsson

Ekonomi
Tel: 0280-12600
faktura@lassesel.se (Vid fakturafrågor)
emma@lassesel.se

Sune Nilsson

Installatör

sune@lassesel.se

Tommy Nordvist

Installatör

tommy.n@lassesel.se

Sten-Åke Hedback

Installatör

sten-ake@lassesel.se 

Simon Håkansson

Installatör / Projektledare

simon@lassesel.se

 

Erik Larsson

Installatör

erik@lassesel.se

 

Mats Nordström

Installatör / Larmtekniker

mats@lassesel.se 

Jonny Hedlund

Installatör / Larmtekniker

jonny@lassesel.se

Daniel Helmersson

Servicetekniker /

automationstekniker

daniel@lassesel.se

Patrik Sandbäck

Installatör / Servicetekniker

patrik@lassesel.se

 

Mikael Karlsson

Fastighetsskötare

mikael@lassesel.se